9 Haziran 2014 Pazartesi

frutta naturali dondurmayı burada yemeli!!Şirket olarak 1997 yılında ilk çiğ köfte markası olarak ticari hayatına başlayan Elazığlı Çiğ köfteci Ahmet usta markasının da bulunduğu Arslanlar gıda, şimdi yine şirket prensibi olan katkı maddesiz,sağlıklı ürünlerine
fruttanaturali dondurma markasını katmıştır...

Bu güzel tadım etkinliğinde büyük keyifle öncelikle o muhteşem çiğ kötftenin lezzetine daha sonrada çocukluğumuzdan aklımızda kalan tatlarda dondurmaların lezzetine vardık...

Sevgili yemeksohbetleri.org sahibesi Yağmur İparın nazik daveti ile katılmış olduğum fruttanaturali etkinliği ve tadım görselleri ile devam etmek istiyorum.
Çok farklı bir lezzete imza atmışlar tahin sevmeyen biri olarak bundan böyle vazgeçilmez tatlardan biri fruttanaturali dondurmalarının tahinli cevizlisi favorim olacak hiç şüphem yok.
Karamelin tadına doyulmaz aroması ve bir dolu mevsim meyvelerinin doğal halleri ile yapılan dondurma ve sorbeler bir harika çocuklarıma da gönül rahatlı ile yedirebileceğim ve beni açık ambalajlı dondurma fikrinden caydıran ilk ve tek doğal dondurma fruttanaturali ve Elazığlı çiğköfteci yöneticilerine çok teşekkürler.


UNUTMAMALI!!
Gerçek dondurma çabuk erir, yerken ağzımıza meyvenin kendi lezzeti, kokusu ve tadı gelir. 


 Ve etkinliğe eşlik eden blogger arkadaşlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder